Вітаємо учнів нашої школи - переможців і призерів районних та обласних конкурсів !
Кійко Альона, учениця 5-б класу
- Переможець районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року -2015"
- Призер обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року - 2015" у номінації "Кращий вірш"
Гончаренко Віталій, учень 7-а класу
- І місце у районному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року - 2015"
- Переможець районного етапу обласної виставки писанкарства "Різдвяна писанка"
- І місце в обласній виставці-конкурсі "Різдвяна писанка"
- Переможець районного конкурсу дитячого малюнка "Мої зимові мрії"
- І місце в районному етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття" у номінації"образотворче мистецтво"
- І місце у районній фотовиставці "Територія пригод - 2016"
- І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край" у номінації "Декоративно-ужиткове мистецтво"
Твердохліб Анна , учениця 5-в класу
- Переможець районного конкурсу дитячого малюнка "Мої зимові мрії"
- Переможець районного етапу Всеукраїнської акції "Птах року - 2015"
- Абсолютний переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва "Знай і люби свій рідний край" у номінації "Декоративно-вжиткове мистецтво"
- І місце у районному етапі обласної виставки-конкурсу писанкарства "Українська Великодня писанка"
- ІІІ місце у районній історико-краєзнавчій пошуковій експедиції "Атомом розтерзана весна... Тридцять набатів" (напрям - "Малюнок", номінація - " Чорна трагедія на різнобарвній Землі"
Горбік Дар'я, учениця 7а класу
- Переможець районного етапу обласної виставки писанкарства "Різдвяна писанка"
Тимченко Катерина, учениця 4-а класу
- І місце у районному конкурсі дитячого малюнка "Мої зимові мрії"
- ІІІ місце у районному етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття" в номінації "образотворче мистецтво"
- ІІ місце у районній фотовиставці "Територія пригод - 2016"
- абсолютний переможець районної історико-краєзнавчої пошукової експедиції "Атомом розтерзана весна... Тридцять набатів" (напрям - "Малюнок", номінація - "Чорна трагедія на різнобарвній Землі")
- І місце у районному етапі обласної виставки-конкурсу писанкарства "Українська Великодня писанка"
Бреславець Владислав, учень 5-б класу
- Переможець районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір"
Онокієнко Тетяна, учениця 5- в класу
- І місце у районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір"
- ІІ місце у районній історико-краєзнавчій пошуковій експедиції "Атомом розтерзана весна... Тридцять набатів" ( напрям- "Малюнок", номінація - "Чорна трагедія на різнобарвній Землі")
Твердохліб Валерія, учениця 9-в класу
- Переможець районної еколого-краєзнавчої естафети "Малі річки та водойми Дергачівщини"
- І місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України
- І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки
- ІІІ місце у ІІ (районному)етапі Всеукраїнської учнівської олімпади з екології
- четверте місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Крупа Анастасія, учениця 4-а класу
- І місце у районному етапі обласного фотоконкурсу "Моя Україно!" за роботу "Маки червоні"
- ІІІ місце у районному етапі обласного фотоконкурсу "Моя Україно!" за роботу "Іній"
- абсолютний переможець районного етапу обласної виставки-конкурсу писанкарства "Українська Великодня писанка"
Блажко Юлія, учениця 9-в класу
- Переможець районного конкурсу дитячого малюнка "Мої зимові мрії"
- Переможець районної заочної історико-краєзнавчої експедиції "Видатні люди і місця Дергачівщини" за роботу "Висота маршала І.С. Конєва"
Ямпольська Алла, учениця 9-в класу
- Переможець районної заочної історико-краєзнавчої експедиції "Видатні люди та місця Дергачівщини" (тема роботи: "Яків Степовий. Щирий, неповторний" )
Дереча Вадим, учень 5-б класу
- Переможець районного конкурсу дитячого малюнка "Мої зимові мрії"
- І місце у районному етапі обласної виставки-акції "SOS вернісаж, або друге життя сміття"
Хміль Вероніка, учениця 7-б класу
- Переможець районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року - 2015"
- І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край" у номінації "Декоративно-вжиткове мистецтво"
- абсолютний переможець районної історико-краєзнавчої пошукової експедиції "Атомом розтерзана весна... Тридцять набатів" ( напрям "Ода мужності")
- ІІІ місце у районному етапі обласної виставки-акції "SOS вернісаж, або друге життя сміття"
Стріляна Аліна, учениця 7-б класу
- І місце у районному етапі обласної виставки-конкурсу писанкарства "Українська Великодня писанка"
Капустін Вадим, учень 7-а класу
- Переможець районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції "Птах року- 2015"
Бондюк Анна, учениця 10 класу
- І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
- ІІ місцк у ІІ (районному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
- ІІІ місце у ІІ (районному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
- ІІІ місце у ІІІ (обласному турі Всеукраїнської олімпіади з правознавства
Зорянська Наталія, учениця 11 класу
- І місце у ІІ ( районному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
- ІІІ місце у ІІ (районному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
- ІІІ місце у ІІ (районному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
Леонідова Марина, учениця 10 класу
- ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
Стріляна Катерина, учениця 10 класу
- ІІІ місце у ІІ ( районному)етапі Всукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури
- ІІ місце у районній історико-краєзначій пошуковій експедиції "Атомом розтерзана весна... Тридцять набатів" ( номінація "Ода мужності")
Лук'яненко Максим, учень 9-а класу
- ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
Блажко В'ячеслав, учень 11 класу
- І місце у другому (районному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
Крупа Владислав, учень 11 класу
- ІІІ місце у другому (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Мартіросов Тимур, учень 10 класу
- ІІІ місце у другому (районному) етапі Всукраїнської учнівської олімпіади з економіки
Команда "Омбудсмен"
- ІІІ місце в районній інтелектуальній правоосвітній грі на тему "Право і закон у житті підлітка"
Команда ДЮПР "Іскра"
- І місце у районному етапі Всеукраїнсько фестивалю Дружин юних пожежних-рятувальників
- ІІІ місце у зональному етапі обласного фестивалю серед дружин юних пожежних Харківської області
Кулик Олександр, учень 8-а класу
- І місце у ІІ ( районному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Кушнаренко Надія, учениця 8-б класу
- ІІІ місце у другому (районному) турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці
Лукаш Дар'я, учениця 7-б класу
- ІІІ місце у ІІ (районному) турі Всукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
- ІІ місце у районному етапі обласної виставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж"
- І місце у районній історико-краєзнавчій пошуковій експедиції "Атомом розтерзана весна...Тридцять набатів"( напрям "Малюнок", номінація " Чорна трагедія на різнобарвній Землі"
Северіна Катерина, учениця 4-б класу
- І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу експерементально-дослідницьких робіт з біології та природознавства "Юний дослідник"
- ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір"
Федоренко Ольга, учениця 10 класу
- Переможець районного етапу обласної історико-краєзнавчої пошукової експедиції учнівської та студентської молоді "Чорнобиль: події, долі, пам'ять"
- Дипломант обласної історико-краєзнавчої пошукової експедиції учнівської та студентської молоді "Чорнобиль: події, долі, пам'ять"
Гончарук Дмитро, учень 5-б класу
- ІІ місце у районному етапі обласноївиставки юних природоохоронців "Зимовий вернісаж"
Гончар Анастасія, учениця 6-б класу
- ІІ місце у районному етапі заочного фотоконкурсу "Моя Україно!"
Сопільник Софія, учениця 3-а класу
- І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу експерементально-дослідницьких робіт з біології та природознаства "Юний дослідник"
Єременко Олексій, учень 5-в класу
- І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу експерементально-дослідницьких робіт з біології та природознавства "Юний дослідник"
Іваненко Роман, учень 4-а класу
- ІІІ місце у районному етапі обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття"
- І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край" у номінації "Декоративно-вжиткове мистецтво"
Бреславець Антон, учень 9-в класу
- ІІ місце у районній фотовиставці " Територія пригод - 2016"
Блажко Іванна, учениця 9-в класу
- абсолютний переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край" у номінації "Декоративно-вжиткове мистецтво"
Мирошник Артем, учень 5-б класу
- абсолютний переможець районного етапу Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край" у номінації "Декоративно-вжиткове мистецтво"
- ІІІ місце у районному етапі обласної виставки-акції "SOS вернісаж, або друге життя сміття"
- ІІ місце у райооній історико-краєзначій пошуковій експедиції "Атомом розтерзана земля...Тридцять набатів" (напрям "Малюнок",номінація " Чорна трагедія на різнобарвній Землі"
Лобанов Микита, учень 3-б класу
- І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва "Знай ілюби сві рідний край" у номінації "Декоративно-вжиткове мистецтво"
Дейкало Альона, учениця 2-а класу
- І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій рідний край" у номінації "Декоративно-вжиткове мистецтво"
Буря Катерина, учениця 5-б класу
- ІІІ місце у районному етапі обласної виставки -акції "SOS вернісаж, або друге життя сміття"
Світличний Ростислав, учень 5-в класу
- І місце у районній історико-краєзнавчій пошуковій експедиції "Атомом розтерзана весна... Тридцять набатів" (напрям - "Малюнок", номінація "Чорна трагедія на різнобарвній Землі"